Matkap uçları

Matkap uçları HSS, HSCO, M42, PM HSS-E, sert metal (karbür), PCD ve CBN olmak üzere değişik malzemelerden üretilen matkaplarımız N, H, W, GT100, GT50, GT80, Ti, VA, GV120, GT500, RT 100 U,F,G, RT 150GN, RT80U, FT200G, GS200 U, F, G tipi tiplere de ayrılmaktadır. Ayrıca Guhring matkap uçları boylarına göre DIN normlarında 0,050 mm. den başlayan çaplarda üretilmektedir. Bazı matkap uçlarımız Guhring standardında üretildiği gibi müşteri isteği doğrultusunda da özel olarak imal edilmektedir.

Matkap ucu tipi ve malzemeleri delinecek malzemelere göre satış mühendislerimiz tarafından müşterilerimize önerilmektedir. Türkiye'deki üretim tesisimizde müşteri isteğine bağlı olarak farklı çap ve boylarda ve kademelerde matkap ucu üretimi gerçekleşmektedir.

Hava çeliği türevi tüm matkap uçları Almanya Guhring ve Guhring'in dünyanın dört bir yanındaki fabrikalarında üretilmektedir. Özellikle üretilen RT 100 R matkap ucu tipi Guhring patentinde olup döküm, CGI ve ADI  malzemeler için mükemmel sonuç vermektedir.

Matkap Ucu sipariş edin