Sektör bilgisi havuzu

Hızla gelişen endüstri kollarına yönelik ileri takım tezgahı çözümleri

Gühring, Otomotiv ve Havacılık sektörleri için ana müşteri departmanları oluşturmuştur.
Müşterilerimize, yakınen bu sektörle ilgili en iyi know-howu sunuyoruz.

 

Havacılık

İleri teknolojiyle havalandırır!

Havacılık sektörünün oldukça ileri talepleri konusunda uzmanlık: Ana Havacılık Müşterileri ekibimiz, kompozit malzemeler, titanyum ve alüminyum alaşımlar ya da Inconel & Waspalloy gibi süper alaşımlar gibi ileri teknolojili malzemelerin güvenilir talaşlı imalatı ile ilgili kapsamlı bilgiye sahip olma odağıyla hareket eder.

 

Aircraft

 

Otomotiv

Aralıksız Gelişim

Meşhur binek araç, ticari araç ve özel araç üreticileri ve otomotiv parça üreticileri ile yakın işbirliği halinde çalışarak Guhring, etkin imalat prosesleri ve ürünleri için optimum takım tezgahı çözümleri geliştirmektedir.

Automotive

 

Genel Mühendislik

Herşey Tek Elden

Retooling

Gühring, genel mühendislik sahasında aktif bir çözüm ortağıdır. İşlenecek parçaya, takım tezgahına ve proses planımıza ait 3 boyutlu verilere dayalı olarak OEM departmanımız tüm talaşlı imalat sürecini tasarlar. Proses, bileşenleri en ekonomik şekilde imal etme yöntemini hedefler ve ayrıca bünyesinde kapsamlı denemeler ve simülasyonlar, işletmeye alma süreci ve ayrıca prosesin iyileştirilmesi ve optimize edilmesi aşamalarına yer verir.

 

Enerji Teknolojisi

Çevreyi destekleyen İleri Görüşlü Araçlar

İster rüzgar türbini, ister kombine ısı ve güç ünitesi isterse tekli türbin için olsun, Guhring, enerji ekipmanlarının imalatında kullanılan geleneksel ve ileri teknolojili malzemelerin talaşlı imalatında geleceğe dönük takım tezgahı çözümleri sunmaktadır.

 

Energy Technology